Internationale organisatie

Het hoofdkantoor van Westflex staat in De Lier. Daarnaast heeft Westflex vestigingen in meerdere Europese landen.

Westflex Nederland

Leemolen 23
2678 MG De Lier
T 0174 519549
F 0174 519548
info@westflex.nl

Routebeschrijving

Westflex Polen

Piotr

ul. POW 12c
97-300 Piotrków Trybunalski
T: +48 506 613 517
www.westflex.pl
piotr@westflex.pl

 

Editha

edyta.soltan@wp.pl
T: +48 774 042 018

Westflex Letland

DutchRecruit LV

Santa, Lelde & Anete

Merkela Iela 11
LV – 1050 Riga
T: +371 67212264
Santa: +371 26001108
Lelde: +371 29600565

www.dutchrecruit.lv
santa@dutchrecruit.lv
lelde@dutchrecruit.lv
anete@dutchrecruit.lv

Westflex Roemenië Brașov

Maria & Radu

Str. Nicoale Titulescu 4
500010 Brașov
M: +40 722298129
T: +40 268933

www.westflex.ro
maria@westflex.ro
radu@westflex.ro

Westflex Roemenië Suceava

Dana & Mihaela

Nicolae Bălcescu 5
bl. 5, se. D, ap 2
Suceava
Jud. Suceava
T: +40 0728992565

dana@westflex.ro
mihaela@westflex.ro

Westflex Moldavië

Ivan, Luca & Doinna

Columna 86, 1st floor
2012 Chisinau
T +022 990989
T +373 60566606

www.westflex.md
westinterjobs@gmail.com