Neem contact met ons op!

Westflex Nederland

Leemolen 23
2678 MG De Lier
T: 0174 519549
info@westflex.nl

Routebeschrijving

Westflex Polen

Piotr & Justyna

ul. POW 12c
97-300 Piotrków Trybunalski
T: +48 506 613 517
www.westflex.pl
piotr@westflex.pl

 

Editha

edyta.soltan@wp.pl
T: +48 774 042 018

Westflex Letland

DutchRecruit LV
Santa & Anete

Merķeļa Iela 11
LV – 1050 Rīga
T: +371 67212264
T: +371 26001108

www.dutchrecruit.lv
santa@dutchrecruit.lv
anete@dutchrecruit.lv

Westflex Roemenië Brașov

Maria & Radu

Str. Nicoale Titulescu 4
500010 Brașov
T: +40 722298129
T: +40 721214741

www.westflex.ro
radu@westflex.ro
maria@westflex.ro

Westflex Roemenië Suceava

Dana & Mihaela

Nicolae Bălcescu 5
bl. 5, se. D, ap 2
Suceava
T: +40 728992565
T: +40 728992638

www.westflex.ro
dana@westflex.ro
mihaela@westflex.ro

Westflex Moldavië

Ivan & Luca

Columna 86, 1st floor
2012 Chisinau
T: +022 990989
T: +373 60566606

www.westinterjobs.md
westinterjobs@gmail.com

  • Meer weten over Westflex?

    Mensen nodig voor uw bedrijf? Bel ons direct op 0174 519 549. Voor alle andere vragen verzoeken wij u om het contactformulier in te vullen. Voor ons bestaat er geen vraag die nooit gesteld had mogen worden. Westflex reageert altijd binnen 24 uur nog op uw vraag. Ook zijn wij dankbaar voor uw tips en andere opmerkingen!
  • Bekijk de Privacy Statement voor onze omgang met gegevens.