Neem contact met ons op!

Westflex Nederland, Westland

Leemolen 23
2678 MG De Lier
T: 0174 519549
info@westflex.nl

Routebeschrijving

Westflex Nederland, Den Haag

Beresteinlaan 269
2542 JH Den Haag
T: 070 306 3663
T: 06 14849711
T: 06 12782255
info@westflex.nl

Routebeschrijving

Westflex Polen

Piotr & Justyna

ul. POW 12c
97-300 Piotrków Trybunalski
T: +48 506 613 517
www.westflex.pl
piotr@westflex.pl
justyna@westflex.pl

Westflex Letland

DutchRecruit LV
Santa, Anete & Katrina

Merķeļa Iela 11
LV – 1050 Rīga
T: +371 67212264
T: +371 26001108
www.dutchrecruit.lv
santa@dutchrecruit.lv
anete@dutchrecruit.lv
katrina@dutchrecruit.lv

Westflex Roemenië, Brașov

Maria & Radu

Str. Nicoale Titulescu 4
500010 Brașov
T: +40 722298129
T: +40 721214741
www.westflex.ro
radu@westflex.ro
maria@westflex.ro

Westflex Roemenië, Suceava

Dana & Mihaela

Nicolae Bălcescu 5
bl. 5, se. D, ap 2
Suceava
T: +40 728992565
T: +40 728992638
www.westflex.ro
dana@westflex.ro
mihaela@westflex.ro

Westflex Moldavië

Ivan & Luca

Columna 86, 1st floor
2012 Chisinau
T: +022 990989
T: +373 60566606
www.westinterjobs.md
westinterjobs@gmail.com

  • Meer weten over Westflex?

    Mensen nodig voor uw bedrijf? Bel ons direct op 0174-519549. Voor alle overige vragen verzoeken wij u om onderstaand contactformulier in te vullen. Westflex reageert altijd binnen 24 uur op uw vraag. Ook zijn wij dankbaar voor tips en andere opmerkingen.
  • Bekijk de privacy statement voor onze omgang met gegevens.